Najnovšie recenzie zo sekcie DJ kontroléry

Reloop Mixage Interface Edition

Reloop Mixage Interface Edition

Pridané: 29. mája 2014

(naposledy upravené 29. mája 2014)

• Cena/Vykon
  • Dodavany SFW
  • Zvukovka
  • velke jogy
  • tlacidla...
  • nema key

Konzola je dobra tak pre zaciatocnikov co som aj ja. Po case sa mi tie spodne 4 tlacidla na kazdej strane zacali znecitlivievat
a musim ich silno stlacit co je nepohodlne. A este jedna zla vec je ze ked dam crossfader uplne nalavo alebo napravo tak na pocitaci (so softverom Traktor 2.5 Pro) mi ho zacne hned automaticky prehadzovat na druhu stranu. je to trochu blbee a preto musim mat kusok rezervu a potom to stoji. ale myslim si ze to je subjektivny problem. inak konzola hra v pohode. instalacia je tiez ok. chyba mi na nej KEY.

Pridané: 28. mája 2014

• vsetko

lol

Pridané: 26. mája 2014

• jednoducha instalacia
  • chyba software a ovladac pre Linux

- funkcionalita

• Značka
  • Výborná pre začiatočníkov
  • Kvalitné spracovanie
  • Serato DJ Intro

Je to výborná konzola pre začiatočníkov ktorá má všetko čo od konzoly začiatočník a stredne pokročilý užívateľ môže očakávať. Jedinou jej nevýhodou je to, že je knej priložený program Serato DJ Intro v ktorom sa nedá nahrávať set a dokonca ma iba 5 základných FX efektov. Musíte si kúpiť uprgrade na Serato DJ za 129 dolárov. S konzolou som nadmieru spokojný má čistý zvuk a je vhodná aj na hranie do klubov.

ALLEN & HEATH XONE:K2

ALLEN & HEATH XONE:K2

Pridané: 24. apríla 2014

• sikovna vecicka K2

da sa to kupit aj lacnejsie, len treba hladat

Numark MIXTRACK II

Numark MIXTRACK II

Pridané: 16. apríla 2014

(naposledy upravené 16. apríla 2014)

• výborná ovládateľnosť, softvér, drumpad

výborný pomer funknosť-cena

Korg Nano Pad2

Korg Nano Pad2

Pridané: 14. apríla 2014

• nic

usb midi neviem obsluhovat a najivne som si myslel, ze plug and play to za mna vyriesi

Akai MPD18

Akai MPD18

Pridané: 10. marca 2014

Zakúpený v MUZIKER.sk

• bicie, sample ,kompatibilita s DAW, lahke ovladanie...co viac? super!

Numark Mixtrack PRO II

Numark Mixtrack PRO II

Pridané: 16. februára 2014

(naposledy upravené 16. februára 2014)

• Novinka medzi Mixtrack Pro
  • Na začiatočných DJ vhodné ale aj pre lepších
  • Dizajnovo pekné
  • Ľahko zapojitelné samozrejme Plug&Play
  • Nie že neodporúčal ale:
  • Zle sa stláčajú PADY treba zatlačiť do nich .. mohli to vyrobit tak ako na DDJ SX. (dotykové) alebo lahko stláčatelné.
  • Bočná strana Decku "dotáčanie tracku" je moc nízke a dosť často sa chytím hornej časti decku pričom ak mám zapnutý scratch tak samozrejme stope hudbu lebo to bere ako by som mal ísť pretáčať alebo scratchovať. Na Numark Mixtrack Pro (1) je to vačšie a vôbec sa netreba bať že sa chytíte vrchného decku. Ja mam tenké prsty ale stane sa niekedy omylom , treba si to zmapovať a ponastavovať ako to mám že ked mam vypnutý scratch tak mi "nefunguje" nič s deckom ani scratch ani dotáčanie.
  • Moc labilný Crossfader deck A, Master , deck B v pohode ale spodný stranový Crossfader strašne labilný a stalo sa mi že som doneho buchol a posunul sa na stranu kde nehral track a zostalo ticho.
  • Nevhodné pre mega tučné prsty :D controllery ako je Mid, Bass teda výšky bassy a podobne sú blízko vedľa seba ale nieje to veliký problém :).

Zhrniem to tak že sa dá v kľude natom hrať , prášiť sety či len robiť akcie ale hlavne bacha na to dotáčanie ináč 97% dávam :)

Práca z konzoli NMRK Mixtrack Pro 2 :)

s pozdravom Tomáš Burgan teda Dj BGN :)

Pridané: 20. januára 2014

• kvalita
  • velkost
  • vaha
  • ovladanie

šikovna vecička,odporučam

Pridané: 18. januára 2014

• Výborný

uplne do pohody lidi odporucam

Native Instruments Traktor Kontrol Z1

Native Instruments Traktor Kontrol Z1

Pridané: 15. decembra 2013

Profesionálne využitie

Novation Twitch

Novation Twitch

Pridané: 3. decembra 2013

• Mam jeden na predaj ako novy + vsetko prislusenstvo a original krabica! Pis na [email protected]

[email protected]

Numark Mixtrack PRO

Numark Mixtrack PRO

Pridané: 13. októbra 2013

• Pre začiatočníkov je to výborný Produkt, ale ako už viacerí spomínali, tak budem citovať: "Radšej treba o trochu viacej zainvestovať".
  • Numark Mixtrack PRO nie je zlý, ale odporúčam PRO II, keďže je to aj vzhľadovo, a aj technický zdatnejšie.
  • Ale aj tak odporúčam pre každého začiatočníka.

Tento produkt som si nevybral, ale s ním mám skúsenosti, keďže som už po dlhšie roky DJ-om. Momentálne vlastním dva CD prehrávače, a jeden Mixer.

Ale ak podoktnem, tak som začínal s touto konzolou a bol som nad mieru spokojný. Ale ako vyšla PRO II, tak som si ju hneď kúpil.

Vhodné je najmä na menšie oslavy, a hlavne domáce použitie.
Ale aj tak odporúčam buď Numark Mixtrack II, alebo Mixtrack PRO II.

Pioneer DJ XDJ-R1

Pioneer DJ XDJ-R1

Pridané: 23. augusta 2013

• je to bomba stroj
  • kde je cena produktu by ma zaujmalo

lebo ma zaujal

Pridané: 3. augusta 2013

• lol
  • pop

pppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp

Pridané: 7. júla 2013

• Všetko

chybičkou krásy je kompatibilita zariadenia, na notebooku s intel i3 mi stále zamŕza systém, ale na PC so starším AMD procesorom funguje bezchybne. Oba sú Win 7 64bit

Numark DJ2 GO

Numark DJ2 GO

Pridané: 1. júla 2013

• Velkost
  • Vaha
  • Kvalita prevedenia
  • Pekny
  • jogi su velmi blizko pri crossfaderi, co moze sposobit nechceny pposun decku

Kupil som tento midi kontroler na domace mixovani ku Pc. Som z nim spokojny, len jedna vec je na tom blba, ze som musel vypnut funkciu JOG Wheel, pretoze som pri prechode trackov crosfaderom narazal prstami do Jogov, lebo su velmi blizko pri crosfaderi. Mohli ich dat od crossfadera dalej. Inak funguje vsetko ako ma. Na domace mixovanie je to uplne postacujuca a cenovo velmi dostupna vec.

Stanton SCS 4DJ

Stanton SCS 4DJ

Pridané: 3. júna 2013

(naposledy upravené 4. júna 2013)

• Skvelý design /
  • Intuitivne ovladanie /
  • LINUX software
  • Mašinka má presne tie funkcie, ktoré budete potrebovať ku svojmu dokonalému setu /
  • Nahrávanie setu vo WAW formáte /
  • Farebný display /
  • 3x Hotcue - skvelo funguje hotcue na milisekundu presne = 3 časti tracku sa dajú vopred nastaviť a spúšťať 1 stiskom
  • Vstup pre mikrofón - samostatné ovládanie hlasitosti mikrofónu
  • 4x USB vstupy + zo spodu je odkladací priestor aj na iPAD
  • 4 výborné efekty - Filter, flanger , slice, delay /
  • Dokonalý kill potenciometrov - basy, stredy, výšky !!! /
  • Audio výstup - analog /
  • Rýchle reakcie mašinky pri mixovaní - nemrzne /
  • 3 spôsoby dolaďovania rýchlosti (1. klasický na kraji wheelu jak na platni, 2. +- gombik - jemne ladenie 3. samotny pitch faderom)
  • pri syncu svieti rychlost na cerveno tzn., že nieje origi rýchlosť a rýchlosť sa pohne až keď prídeš na danú rýchlosť +-
  • Mnoho druhov fade-ov pre rôzne spôsoby prechodov /
  • skvelý scratch
  • funguje aj s Virtual DJ, ...
  • AUTO DJ - z playlistu hrá sám ak je presné tempo /
  • široké spektrum pitch tempa v % - 3 druhy na výber
  • dva výstupy pre slúchatka - training session pre bracíka
  • BAG je fasa vec - presne v ňom sedí Stanty
  • Quick grid program
  • aktualizácia Software-u na Stanton stránke zdarma /
  • ... naštudujte si v manuály aj ďalšie vlastnosti - má ich privela - nechce sa mi ich písať všetky, hehe
  • Umelá hmota - krehký
  • pri priamom napojení USB bez použitia QuickGrid-u trvá načítanie waveformu 1/5 dĺžky tracku (po načítaní si už pamätá naveky)
  • fadery sú umelohmotné
  • ešteže Stanton maká na update-och software-u kontinualne
  • nie každý track NEnačíta na presnom začiatku beatu - neviem prečo, ale keĎ poznáte svoju hudbu nemal by to byť problém

Touto mašinkou okúzlite všetkých známych a roztočíte na pol metri štvorcovom každú párty jaxa patrí. Nepotrebuješ Notebook ani žiaden software čo bol hlavný dôvod kúpy. Zvukovo sa vyrovná hociakej inej značke - chalani zo Stantonu sa vybláznili a posunuli technológiu mixovania na vyššiu úroveň. Odporúčam!!

Numark Mixtrack

Numark Mixtrack

Pridané: 10. apríla 2013

(naposledy upravené 10. apríla 2013)

• Je to lepšie než pracovat s mysou na pc.
  • Nemá zabudovanú zvuk. kartu :(

Neoplatí sa to kupovať, radsej numark mixtrack pro

Zobrazujem 181 - 200 zo 212 recenzií 1...7 8 9 [ 10 ] 11