Najnovšie recenzie zo sekcie DJ kontroléry

Pridané: 7. apríla 2013

• výborné spracovanie
  • môžete po upgrade software pripojiť gramofóny alebo CD playere
  • super zvuková karta
  • software ktorý je dodavaný spolu s traktor kontrol s4 patrý medzi najlepšie DJ software na svete ( pre mna je ovela priehladnejší ako serato )
  • plne kompatibilný zo traktor pro 2
  • super FX jednotka s ktorou môžete ovládat až 6 efektov naraz !!
  • veľmi kvalitne a citlivé jogy
  • bezplatné upgrady na traktor pro 2
  • žiadne nemám

Traktor Kontrol S4 som si kupil priblizne pred rokom.
Ked som ho siel kupovat bol som na 80 % rozhodnuty ze ho kupim najme koli tomu ze som asi 6 mesiacov pred jeho kupou pracoval na traktor pro 2. Skusal som mixovat aj na serato ale bol velmi nepriehladny , po pol hodine som este stale nevedel ako nacitat pesnicku. V traktor pro 2 som sa naucil pracovat priblizne za 1 hodinu. Ked som prisiel do predajne bol som S4 priam ohromený. Bál som sa ako bude vyzerat lebo na obrazku vyzeral oproti inym MIDI konzolam dost zvlastne najme koli jogom no ked som ho uvidel vobec mi to nevadilo prave naopak je lepsie ze su jogy umiestnene vyssie lebo sa lepsie naraba z faderom. Uz na prvy dotyk zacitite skvele spracovanie ktorym sa moze firma Native Instruments chvalit na vsetkych ich konzolach. Plna kompatibilita ma viac nez tesila pretoze sa nemusim babrat z mapingom ked pridem niekde hrat cize cito PLUG AND PLAY. Podsvietenie na skoro vsekych tlacidlach je velmi vyrazne takze ked je tma nestratite sa medzi tlacidlami. jogy su elektromagnetycke a su uzasne presne ( ajked na scratch su najlepsie gramofony ).
zvukova karta ponuka uzasne cisty a profesionalny zvuk za ktory sa v ziadnom klube nebudete hanbit.
detekcia BPM a SYNC su presne na stotiny.
je to uzasna konzola ktora je NAOZAJ pre profesionalnych DJ-ov.
PS : vela ludi krytizuje leskly stred konzoli , mne sa tento napad paci lebo aspon viem kedy si mam konzolu poutierat :D
JEDNOZNACNE DOPORUCUJEM

Pridané: 3. apríla 2013

(naposledy upravené 3. apríla 2013)

• Veľmi dobrý pomer cena/výkon
  • Dosť veľký
  • Citlivé platne
  • Zvuk do slúchadiel sa sa ovláda cez Numark
  • Kompatibilný
  • Ľahko prenášateľný
  • Plastové telo
  • Nezmyselné pukanie tlačítok

Veľmi dobrý pre začiatočníkov, no radšej by som dal o niečo viac a kupil by som si Numark Mixtrack PRO II.

Numark Mixtrack

Numark Mixtrack

Pridané: 20. marca 2013

• spracovanie
  • presnost JOGov
  • absencia zvukovej karty

Pre zacinajucich djs paradna volba. Primerana cena, seriozny vykon. Napr. v Traktore je mozne namapovat lubovolne tlacidla, napr. ako MixTrack PRO, alebo inak. Na nete je kopec mappingovych sablon, staci si vybrat. V danej cenovej kategorii je to tutovka.

Numark iDJ 3

Numark iDJ 3

Pridané: 13. novembra 2012

(naposledy upravené 13. novembra 2012)

• ta dobre to je
  • drahe
  • mal by tam byt tablet na miesto iPHONU

ta doobre to je

Pridané: 14. októbra 2012

• trim picu
  • kurva picaaa

jeeee picaaaa

Pridané: 22. mája 2012

• slusny hudobny vykon-(na vystupe cinch)
  • vystupi 2
  • dobre prepracovane
  • chyba obrazovka,
  • poziadavky na pc,
  • neskore reakcie skratch...

lepsi pocit by som mal keby to bolo trochu vecsie. :D

Pridané: 13. mája 2012

• Plastový
  • Cukrové Fadery :D

Cena
Veľkosť
Používam 8x do mesiaca nesklamal,kompatibilita.
odporučil by som začiatočníkom a myslím že v tej cenovej kategórii je to to naj čo je na trhu.

Hercules DJ Control MP3 e2

Hercules DJ Control MP3 e2

Pridané: 30. apríla 2012

• Mam ho doma kto by chcel recenziu alebo samotny mixpult kupeny v january 2012 piste na mail: [email protected]

Je to velmi dobry mixpult pre zaciatocnikov. Viac v emaily.

Pridané: 16. septembra 2011

• design a rozlozenie tlacidiel
  • pomer cena vykon
  • hmotnost a rozmer
  • rozmer jog koliecok
  • plastove sasi
  • malo vstupov a vystupov
  • latencia - oneskorenie pri scratchingu
  • zvuk do sluchadiel sa ovlada cez notebook
  • iba 24bitove prevodniky

Skoda ze sasi nie je kovove.

Pridané: 6. mája 2011

(naposledy upravené 6. mája 2011)

• jednoduchy,
  • s brasnoun,
  • perfektne spolupracuje s Deckadance,
  • lacny
  • nepotrebuje AC napajanie, iba USB,
  • kovove telo,
  • intitivne rozlozenie tlacidiel
  • nic
  • snad ze 6 tlacidiel ma dvojitu funkciu vdaka tlacidlu shift. Lepsie by bolo mat radsej 12 tlacidiel, tym padom by sa dalo robit viac funkcii naraz

Steel je stabilny a spolahlivy controler. Pouzivam ho s Virtual DJ Pro ale castejsie s Deckadance Home, S Deckadfance Club mozno pouzit aj ine softwary, ale niesom producer ani skladatel. Stuzkove, svatby, verejne podujatia, bezne diskoteky a aj hranie v clube na poloprofesionalnej urovni, to je priestor, kde Steel ma svoje predurcenie. Som s nim apokojny a vrelo ho odporucam. Neni problem so setupom a okrem bezneho kontinualneho mixovania, daju sa nanom robit aj experimenty. Oktrem Steel-u mam aj Traktor X1-nama taniere na scratch, su skoro rovnakej kategorie. Funguje presne tak ako som si predstavoval za tie peniaze, takze cena zodpoveda kvalite. Pracujem s esternou zvukovou kartou s drivermi ASIO

Pridané: 18. januára 2011

• nic

Numark DNU TOTALCONTROL

Numark DNU TOTALCONTROL

Pridané: 4. marca 2010

som velmi spokojny s touto vecickou a stale sa nanej ucim

Zobrazujem 201 - 212 zo 212 recenzií 1...7 8 9 10 [ 11 ]